Merhabalar, ben Fahrettin Perçin.

Bu site hem beraber çalıştığım firmalara ve kişilere vermekte olduğum hizmetleri hem de bir nevi CV’mi içermektedir. 24 yıllık hayatımda Web Tasarımdan Felsefeye, Müzikten İş Geliştirmeye birçok farklı alanlarda amatör veya profesyonel çalışmalar gerçekleştirdim.
 
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezunum. Kendimi bildim bileli de internette bir şeyler üretmeye ve belki de geleceğin unicorn’u olabilecek projeler üzerinde çalışmaktayım.
 
Üniversite süresi boyunca pazarlama maratonları ve üniversite topluluklarının farklı reklam etkinliklerinde yer almış ve çalışma hayatımda Dijital Reklam, Tasarım ve Yazılım Ajanslarının da tozunu yutmuş birisi olarak, şu an profesyonel olarak web tasarım, sosyal medya danışmanlığı, SEO içerik yazımı hizmetleri vermekteyim. 

 

 

Çalışma Gerçekleştirdiğim Firmalar

Birlikte İhracat Röportajım

Vaka Analizi Çalışmalarım

2020

HultPrize

HultPrize Üniversite finallerinde takımımızla beraber “Gezegenimize Pozitif Etkisi Olan Startup’lar Kurmak” teması doğrultusunda E-Fidan projesini geliştirdik.

2018

Çankaya Üniversitesi Vaka Analizi Yarışması

Çankaya Üniversitesi’nin düzenlediği Vaka Analizi yarışmasında takımımla beraber finallerde yarıştık.

2021

P&G CEO Challange

P&G’nin düzenlemiş olduğun CEO Challenge Yarışmasında takımımla beraber Avrupa Finalleri’nde yarışıyoruz.

2018

VERTEX

VERTEX Vaka Analizi yarışmasında takımımla beraber Yenilenebilir Enerji çalışmamız ile finale kaldık, Yurtdışı Planlaması ile birinciliği kazandık.